Aktualności


Konin. Poważne skutki zdrowotne z powodu upadku.

13.09.2016

47-letnia kobieta potknęła się o wystającą ponad powierzchnie płytę chodnikową i doznała poważnego urazu kręgosłupa, który został zdiagnozowany kilka tygodni później. Kobieta przez dość długi czas nie była w stanie samodzielnie się poruszać. Przy współpracy z kancelarią Mediator udało jej się odzyskać należne odszkodowanie powypadkowe.
 

Wypadek z zaniedbania – wystająca płyta chodnikowa


Bardzo zły stan chodnika nieopodal przystanku na który szła kobieta doprowadził do wypadku. Kobieta potknęła się i dość mocno uderzyła plecami o chodnik. Ból był na tyle silny, że poszkodowana miała problem z samodzielnym podniesieniem się. Przypadkowy przechodzień pomógł kobiecie wstać i wrócić do domu. Z każdą chwilą ból był coraz większy. Pod wieczór kobieta zdecydowała się zadzwonić po pogotowie, jednak ze względu na dużą ilość wypadków, wszystkie karetki były zajęte w tym dniu – zrezygnowała. Następnego dnia rano poszkodowana z pomocą córki dotarła do lekarza rodzinnego, który przepisał silne środki przeciwbólowe i skierował na badania. Dopiero po długim czasie i wykonaniu specjalistycznych badań okazało się, że poszkodowana doznała bardzo poważnego urazu i niezbędna jest operacja kręgosłupa.
 

Odszkodowanie powypadkowe od zarządcy dróg i chodników


Po rozmowie z poszkodowana wystosowano wraz z dokumentami roszczenie odszkodowawcze. W tym wypadku była tylko jedna decyzja. Poszkodowana kobieta otrzymała 7200 złotych tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę oraz 392 złotych kosztów opieki osób drugich. Obecnie kobieta czuje się dobrze i wróciła do pracy.


Wróć na listę aktualnościZgłoś swoją
szkodę!
Przejdź do formularza

Dlaczego warto

z nami współpracować?


Nasza zasada skuteczności: "Im lepiej przygotowana dokumentacja, tym wyższa kwota ODSZKODOWANIA"

Obsługujemy poszkodowanych zgodnie z ideą: Kompleksowo i profesjonalnie - a przede wszystkim SKUTECZNIE”

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni
Mediator
to zespół doświadczonych specjalistów oraz pewność uczciwej współpracy.
Dowiedz się więcej