Aktualności


Niecodzienny wypadek pod Koninem. Odszkodowanie

17.10.2016

Zdarzenie przypominające sceny z filmów sensacyjnych. Poszkodowany nie doznał żadnych fizycznych obrażeń , jednak wstrząs psychiczny jaki przeżył nie pozwalał mu na normalne funkcjonowanie przez wiele miesięcy. Zobaczcie co się wydarzyło!

 

Wypadek komunikacyjny pod Koninem – poszkodowany doznał szoku

Właściciel posesji znajdującej się tuż przy ulicy w niewielkiej miejscowości doznał szoku na skutek niecodziennego zdarzenia. Po powrocie z pracy, wyszedł do ogrodu, aby w spokoju wypić kawę i przejrzeć prasę. Spokój zakłócił mu samochód, który z ogromnym hałasem przejechał przez ogrodzenia i wjechał na teren podwórka. Okazało się, że kierowca owego samochodu nie zapanował nad pojazdem i wjechał na teren ogródka. Na szczęście nic nikomu fizycznie się nie stało. Mężczyzna zdołał na czas odskoczyć, a samochód zatrzymał się w odległości metra od poszkodowanego. Brak obrażeń ciała to jednak nie wszystko. Mężczyzna doznał tak głębokiego szoku, że normalne funkcjonowanie stało się niemożliwe. Poszkodowany od czasu wypadku obawiał się wychodzenia gdziekolwiek. Wciąż miał obawy, że coś może się stać jemu lub jego rodzinie, którą także ograniczał w najprostszych czynnościach. Żona poszkodowanego namówiła mężczyznę na wizytę w poradni psychologicznej. Wypadek skończył się kilkumiesięczną terapią psychologiczna podczas której poszkodowany walczył z traumą. Jego stan ustabilizował się po około pół roku i mężczyzna postanowił zorientować się czy w takim przypadku może liczyć na odszkodowanie.

Odzyskanie odszkodowania za uraz psychiczny dla mieszkańca Konina

Poszkodowany przyszedł do kancelarii Mediator celem zasięgnięcia informacji o możliwości ubiegania się o odszkodowanie. Sprawa była nietypowa, dlatego mężczyzna bez zastanowienia przekazał sprawę kancelarii. Pierwszą decyzją mężczyzna otrzymał 2900 złotych tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę. Po odwołaniu kwota wzrosła do 4000 złotych. Należy tu podkreślić fakt, że w ubezpieczyciele w Polsce prawie nigdy nie przyznają odszkodowań za sam fakt urazu psychicznego. Ta sprawa to wyjątek i duży sukces.

Miałeś wypadek w Koninie lub okolicach? Zobacz czy możesz ubiegać się o odszkodowanie.


Wróć na listę aktualnościZgłoś swoją
szkodę!
Przejdź do formularza

Dlaczego warto

z nami współpracować?


Nasza zasada skuteczności: "Im lepiej przygotowana dokumentacja, tym wyższa kwota ODSZKODOWANIA"

Obsługujemy poszkodowanych zgodnie z ideą: Kompleksowo i profesjonalnie - a przede wszystkim SKUTECZNIE”

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni
Mediator
to zespół doświadczonych specjalistów oraz pewność uczciwej współpracy.
Dowiedz się więcej