Nasze sprawy


Wypadek komunikacyjny w okolicach Konina – poważne obrażenia

Mężczyzna wracający z komisu samochodowego z nowo zakupionym samochodem jechał prosto do warsztatu samochodowego w celu przeprowadzenia w niezbędnego przeglądu. W drodze uległ wypadkowi komunikacyjnemu nie ze swojej winy, którego skutkiem było wiele poważnych obrażeń.

Wracał nowym samochodem - doznał obrażeń w wypadku

Wyjeżdżający z drogi podporządkowanej kierowca samochodu dostawczego z dużą prędkością wjechał na drogę, którą jechał mężczyzna i z dużą prędkością uderzył w bok jego samochodu. Uderzenie było na tyle silne, że samochód osobowy uderzył od strony kierowcy w ogrodzenie. Kiedy przyjechało pogotowie, poszkodowany już odzyskał świadomość. W szpitalu zrobiono mężczyźnie niezbędne badania i zdiagnozowano wiele poważnych obrażeń. Poszkodowany doznał złamania kręgu piersiowego, wstrząśnienia mózgu, licznych stłuczeń i otarć skóry oraz poważnych ran na głowie i twarzy, które wymagały założenia szwów.

Odszkodowanie z polisy OC sprawcy wypadku dla poszkodowanego z Konina

Mężczyzna bardzo przeżył udział w wypadku. Zdarzenie odbiło się nie tylko na jego zdrowiu fizycznym, które przez wiele miesięcy nie pozwalała mu na powrót do pracy. Znacznie ucierpiała tez psychika. Mężczyzna odczuwał lęk przed jazdą samochodem nawet jako pasażer. Czuł się bezradny i bezużyteczny dla swojej rodziny, dla które zawsze był oparciem. Już w szpitalu mężczyzna otrzymał wizytówkę do kancelarii odszkodowawczej Mediator. Było kilka decyzji w tej sprawie, jednak ostatecznie udało się dla klienta wywalczyć 15 tysięcy złotych tytułem wszystkich roszczeń.
Zgłoś swoją
szkodę!
Przejdź do formularza

Dlaczego warto

z nami współpracować?


Nasza zasada skuteczności: "Im lepiej przygotowana dokumentacja, tym wyższa kwota ODSZKODOWANIA"

Obsługujemy poszkodowanych zgodnie z ideą: Kompleksowo i profesjonalnie - a przede wszystkim SKUTECZNIE”

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni
Mediator
to zespół doświadczonych specjalistów oraz pewność uczciwej współpracy.
Dowiedz się więcej