Nasze sprawy


Wypadek w pracy – poszkodowana mieszkanka Konina

Praca w księgarni kojarzy się raczej ze spokojnym zajęciem – i w istocie takim jest. Czasem jednak nawet najbardziej bezpieczna z pozoru praca może okazać się fatalna w skutkach. Wystarczy drobne zaniedbanie lub niedopatrzenie pracodawcy aby pracownik zrobił sobie krzywdę.

Wypadek w pracy - nietypowe okoliczności zdarzenia

Pracownica księgarni została poproszona przez kierownika działu a przejrzenie zbiorów znajdujących się w piwnicy. Właz do piwnicy był ciężki, dlatego zwykle otwieraniem go zajmowali się silniejsi mężczyźni. Kobieta próbując samodzielnie podnieść właz upuściła go sobie na stopę co doprowadziło do poważnych urazów tej części nogi. Kobieta po wypadku została odwieziona do szpitala. Tam zdiagnozowano złamanie palucha prawej stopy oraz krwiaka podpaznokciowego. Kobieta zmuszona była do przebywania na zwolnieniu lekarskim przez dwa miesiące.

Odszkdowanie dla poszkodowanej mieszkanki Konina

Jako osoba samotna, której najbliższa rodzina mieszka daleko, kobieta miała duży problem z codziennym funkcjonowaniem. Po czasie postanowiła ubiegać się o odszkodowanie od pracodawcy. Wiedziała dobrze, że nie powinna była sama otwierać klapy włazu a ktoś powinien był je w tym pomóc. Podnoszenie tak ciężkich rzeczy na pewno nie leżało w zakresie jej obowiązków. Koleżanka z pracy namówiła ją aby ta ubiegała się o odszkodowanie. Kobieta znalazła kancelarię Mediator w internecie i tam opisała swoją sprawę. Po kilku telefonach doszło do spotkania i kobieta przekazała kancelarii pełnomocnictwo. W wyniku podpisania ugody kobieta otrzymała w sumie 9 tysięcy złotych tytułem odszkodowania i zadośćuczynienia za doznaną krzywdę
Zgłoś swoją
szkodę!
Przejdź do formularza

Dlaczego warto

z nami współpracować?


Nasza zasada skuteczności: "Im lepiej przygotowana dokumentacja, tym wyższa kwota ODSZKODOWANIA"

Obsługujemy poszkodowanych zgodnie z ideą: Kompleksowo i profesjonalnie - a przede wszystkim SKUTECZNIE”

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni
Mediator
to zespół doświadczonych specjalistów oraz pewność uczciwej współpracy.
Dowiedz się więcej