Nasze sprawy


Konin. Odszkodowanie dla pasażera uczestniczącego w wypadku

Podróżujący z kolegą mężczyzna doznał poważnych obrażeń w wyniku wypadku komunikacyjnego. Wina leżała po stronie kierowcy samochodu. Poszkodowany doznał poważnych obrażeń, ale udało się uzyskać wysokie odszkodowanie.

Wypadek pod Koninem. Poszkodowany pasażer.

Kierowca samochodu jechał zbyt szybko i brawurowo. Samochód wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust od strony pasażera, który miał zapięte pasy. Kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń. Poszkodowany miał wiele ran głowy, krwotoku z oka oraz rozległą ranę ucha w wyniku czego pozostały mu blizny. Największym urazem było jednak złamanie jednego kręgu w wyniku czego mężczyzna do tej pory ma problemy z normalnym poruszaniem się. Czas spędzony w szpitalu oraz kolejne tygodnie były dla mężczyzny bardzo trudne ze względu na ból oraz strach o przyszłość. Nawet po roku od wypadku mężczyzna odczuwał uporczywe bóle w dolnej części kręgosłupa oraz odrętwienie nogi, co uniemożliwiało mu normalne poruszanie się.

Odszkodowanie dla poszkodowanego z polisy OC kierowcy

Sprawą o odszkodowanie dla mężczyzny zajęła się kancelaria Mediator. W sprawie zostały wydane 3 decyzje i ostatecznie doszło do podpisania ugody. Tytułem zadośćuczynienia za doznane krzywdy, odszkodowania, zwrotu kosztów dojazdów do placówek medycznych oraz kosztów leczenia – poszkodowany otrzymał 120 000 złotych.
Zgłoś swoją
szkodę!
Przejdź do formularza

Dlaczego warto

z nami współpracować?


Nasza zasada skuteczności: "Im lepiej przygotowana dokumentacja, tym wyższa kwota ODSZKODOWANIA"

Obsługujemy poszkodowanych zgodnie z ideą: Kompleksowo i profesjonalnie - a przede wszystkim SKUTECZNIE”

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni
Mediator
to zespół doświadczonych specjalistów oraz pewność uczciwej współpracy.
Dowiedz się więcej